دسته‌ها
جک پالت جک پالت3 تن

جک پالت قیچی

جک پالت دستگاهی می باشد که در کارخانه ها ،فروشگاها، انبارها و… به عنوان مهمترین و پر استفاده ترین  دستگاه به شمار می اید که در حمل پالت اپراتوراز این دستگاهد استفاده میکند. همه ی جک پالت ها دارای دو شاخک و یک دسته می باشند و چرخ فرمان و چرخ شاخک که امکان جابه جایی دستگاه را در داخل سالن فراهم می کند. جک پالت انواع مختلفی دارد که میتوان به چند مورد اشاره کرد: جک پالت دستی، جک پالت شارژی، جک پالت برقی، جک پالت نیمه شارژی و… از میان این جک پالت ها جک پالت دستی هم ارزان و هم ساده می باشد

جک پالت دستی: جک پالت(jack pallet) راه حلی آسان و براحتی  برای حمل بار به مقصد می باشد. جک پالت دستی شامل پنج قسمت اصلی می باشد: دسته جک پالت، پمپ هیدرولیک، شاخک ، چرخ فرمان، چرخ شاخک. البته جک پالت دستی دارای اجزا تشکیل دهنده زیاد است ازجمله: دسته کامل، جک هیدرولیک، تخلیه از روی دسته، محور بابری، پایه حمایت، بابری چرخ، روغن کار، سنجاق غلتک و…روش کار با جک پالت دستی به این صورت می باشد که اپراتور پشت دستگاه ایستاده و اهرم را در وضعیت پایین قرار می دهد، سپس دسته را بالا و پایین کرده تا به کمک پمپ هیدرولیک ارتفاع شاخک ها تنظیم گردد. سپس دستگاه را هل داده به صورتی که شاخک ها داخل پالت قرار بگیرند. سپس اهرم را در وضعیت وسط قرار می دهد و پالت تراک دستی را جابه جا می کند در نتیجه قرار گرفتن کارگران در معرض حمل بارهای سنگین که با هل دادن و کشیدن وبرداشتن بارها باعث افزایش بروز درد در شانه و کمر می شود از بین رفته وباعث بهبود کارایی می شود. در جک پالت دستی دسته های جک پالت معمولاً به صورت افقی جهت سهولت درگرفتن دو طرفه در پروناسیون کامل یا سوپیناسیون هستند.
هنگامی که جک پالت خالی یا کمی بارگیری می شود، می توان آن را با خیال راحت جلوی کاربر هل داد. با این حال، هنگام سفر با جک پالت کاملاً بارگذاری شده، کاربر باید آن را در حالی که رو به جلو است به پشت بدنه بکشد تا خط دید خود را حفظ کند و از برخورد با اشیا یا سایر کارگران جلوگیری کند. برای همین ما یک دستگیره دو دستی جایگزین به‌عنوان افزونه‌ای برای دسته جک پالت استاندارد موجود طراحی کردیم تا اپراتورها بتوانند بار را در هنگام سفر با جک پالت پشت سر خود فشار دهند. ایده ایجاد طرح جایگزین بر اساس مشاهدات میدانی توسط فیزیوتراپیست و ارگونومیست شاغل در صنایع مختلف بود.محل ها و درمان بعدی آسیب های شانه و کمر کارکنان ناشی از استفاده از جک پالت در موقعیت توصیف شدهاست. هدف از دسته های جایگزین دو دست کاهش وضعیت نامناسب، حجم کار و ناراحتی مرتبط با پشت و قسمت بالایی بود.

جک پالت بدنه ایرانی تقویت شده با ظرفیت 3 تنی:
  • طول شاخک 112 سانتی متر
  • ظرفیت3000 کیلو گرم
  • چرخ پلی یورتان قرمز
  • بدنه ساخت بالابر ایران تقویت شده
  • پمب و جک قابل تعمیر چینی
  • عرض 54 سانتی متر
  • فاصله بین پایه 21 سانتیمتر
  • عرض هر شاخک 165 سانتیمتر
  • یکسال ضمانت محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code